گالری شهر کوالالامپور مالزی

مجموعه نقاشی ها و عکس ها از تاریخ کوالالامپور مالزی

گالری شهر کوالالامپور مالزی

گالری شهر کوالالامپور مرکز اطلاعات جالبی در شهر می باشد که مجموعه ای از نقاشی ها و تصاویر از تاریخ کوالالامپور و همچنین ماکت های مینیاتوری از نمادهای معروف شهردر آن در معرض نمایش قرار دارد. گالری کوالالامپور، با 114 سال قدمت و ساختمانی با معماری استعماری در مجاورت داتاران مردکا [Dataran Merdeka] می باشد، اگر می خواهید از تاریخ کوالالامپور بیشتر بدانید این موزه رایگان محل مناسبی برای بازدید می باشد.

دیوار مجموعه با تصاویری از دوره های تاریخی کوالالامپور بسیار شایان توجه است، که شکل گیری کوالالامپور در سال 1850 تا به امروز را به تصویر کشیده است. همچنین تصاویر گودبرداری و افتتاح برج های دوقلو پتروناس نیز بسیار جالب می باشند. اگر از اهالی مالزی باشید که احساس غرور خواهید کرد، اما برای توریست ها تماشای مراحل پیدایش و شکوفایی مالزی شگفت انگیز خواهد بود.

بیشتر بخوانید

برخی از آثار نقاشی و عکس ها ( مانند روز اعلام استقلال مالزی )، رویدادها و حوادث تاریخی را مفصلا شرح داده اند و برخی دیگر از آثار با قطعه های موسیقی در معرض نمایش قرار داده شده اند. همچنین مدلی از کوالالامپور بزرگتر در ابعاد 12متر در 12 متر و همچنین فیلم هایی از رویدادهای مهم ( مانند مسابقات کشورهای همسود –مشترک المنافع ) در این مجموعه قرار دارند. همچنین در این موزه، جمعیت چندفرهنگی مالزی با آداب و رسوم محلی نظیر باجو کورونگز، ساریس و چئونگ سامز به نمایش در آمده است.

قبل از ترک مجموعه حتما از فروشگاه صنایع دستی محلی بازدید کنید که در آن محصولاتی ارزان (نظیر پارچه های زینتی، ظروف مفرغی، قالی های دستباف و ...) برای سوغاتی فروخته می شوند. همچنین فراموش نکنید که نقشه جامع شهر کوالالامپور که به رایگان در این گالری عرضه می شود را دریافت نمایید، این نقشه برای راحتی شما نمادها و جاذبه های توریستی برجسته شهر را نشانتان می دهد.

مسیرهای رفتن به گالری شهر کوالالامپور مالزی از طریق تاکسی، اتوبوس و قطار های LRT به آسانی در دسترس می باشد. اگر سوار قطار LRT شده اید، از ایستگاه مسجد جامع [Masjid Jamek] تا گالری حدودا ده دقیقه پیاده راه می باشد، اما اگر سوار تاکسی شده اید در خیابان داتاران مرداکا [Dataran Merdaka] پیاده شوید و گالری درست در تقاطع خیابان می باشد.

همچنین، گالری شهر کوالالامپور در مسیر اتوبوس های گردشگری شهری Hop-On-Hop-Off می باشد، که نزدیک ترین ایستگاه تا گالری ده دقیقه پیاده راه می باشد.

گالری شهر کوالالامپور مالزی

  • ساعات بازگشایی : 08:00 – 18:00
  • آدرس : 27, Jalan Raja, Dataran Merdeka, Kuala Lumpur
  • تلفن : +603 2698 3333

Rate This Place: ( votes)

پیشنهادات مرتبط

آکواریوم کوالالامپور

آکواریوم کی ال سی سی [Aquaria KLCC] کوالالامپور مالزی، در سالن اجتماعات مرکز همایش های کوالالامپور واقع شده است
بیشتر بدانید

کی ال سی سی

همانطور که از نام آن مشخص است، کی ال سی سی [KLCC] را می توان قلب کوالالامپور نامید. کی ال سی سی منطقه ای تفریحیبیشتر بدانید

برج های دو قلو پتروناس

ساخته شده در سال ۱۹۹۸ و به ارتفاع ۴۵۲ متر. طراحی و معماری برج الهام گرفته از هنر اسلامی می باشد به همراه
بیشتر بدانید

Kuala-lumpur.ir
Loading...