پارک پروانه ها کوالالامپور مالزی

جاذبه های توریستی کوالالامپور

پارک پروانه ها کوالالامپور مالزی

پارک پروانه ها کوالالامپور مالزی [KL Butterfly Park] یکی از معروفترین پارک های حیات وحش کوالالامپور می باشد که در آن بیش از 6000 پروانه از 120 گونه ی مختلف در باغ های زیبای آن در معرض دید عموم قرار گرفته است. پارک پروانه ها با مساحت تقریبی 7500 متر مربع یکی از بزرگترین مجموعه های پروش و نگهداری پروانه ها در جنوب شرقی آسیا بشمار می رود. پروانه ها معمولا بر روی دست و لباس بازدیدکنندگان نیز می نشینند که مطمئنا علاقه مندان به عکاسی و دوستداران حیوانات از آن بسیار لذت خواهند برد.

پارک پروانه های مالزی زیستگاه تعداد بیشماری از گل های زیبا و شگفت انگیز، گیاهان مورد علاقه پروانه ها و سرخس ها و همچنین ماهی کوی ژاپنی، لاک پشت های آب شیرین، سوسک کرگدنی و آخوندک می باشد. همچنین در داخل پارک محفظه ای برای پرورش پروانه ها قرار دارد که در آن هزاران پیله کرم ابریشم را خواهید دید و می توانید لحظه بیرون آمدن لاروی پروانه ها ( نوزاد کرم ابریشم) از داخل پیله را تماشا کنید.

بیشتر بخوانید

پارک پروانه های کوالالامپور مالزی علاوه بر داشتن محوطه ای که در آن پروانه ها آزادانه پرواز می کنند دارای موزه ای است که در آن پروانه ها و حشراتی از سراسر جهان نگهداری می شوند. بازدیدگنندگان موزه پارک پروانه ها می توانند قاب ها و جاکلیدی های پروانه ها، عقرب ها و سایر حشرات را به عنوان سوغاتی برای عزیزان خود خریداری کنند.

قیمت بلیط پارک پروانه های مالزی برای بازدیدکنندگان حدود 22 رینگیت و برای کودکان در سنین بین 2 تا 11 سال 11رینگیت و همچنین فیلمبرداری حدود 4 رینگیت می باشد. پارک پروانه های کوالالامپور مالزی در تامان تاسیک پردانا [Taman Tasik Perdana] ( دریاچه باغ ها) واقع شده است که حدود 10 دقیقه پیاده از مسجد نگارا [Masjid Negara] تا پارک راه می باشد. بهترین مسیر رفتن به پارک پروانه ها از طریق قطار KTM می باشد، که باید در ایستگاه کوالالامپور پیاده شده و از ایستگاه تا پارک پروانه ها 30 دقیقه مسیر مفرح و لذت بخش از میان دریاچه باغ های سرسبز را طی نمود.

پارک پروانه های کوالالامپور مالزی

  • ساعات بازگشایی : هر روز 00:09 تا 18:00
  • آدرس : خیابان جالان سِندِراساری[Jalan Cenderasari]، تامان تاسیک پردانا[Taman Tasik Perdana]، دریاچه باغ ها [Lake Gardens]
  • تلفن: +603 2693 4799
  • حدود قیمت بلیط ها : 11رنگیت برای کودکان(2تا11سال)، 22رنگیت برای بزرگسالان

Rate This Place: ( votes)

پیشنهادات مرتبط

باغ پرندگان کوالالامپور

باغ پرندگان [Bird Park] کوالالامپور نمایشگاهی معروف و زیبا در دریاچه باغ 60 هکتاری می باشد که به نام تامان بورونگ کوالالامپور
بیشتر بدانید

پارک آهو ها کوالالامپور

پارک آهو کوالالامپور به مساحت دو هکتار، بخشی از باغ دریاچه های کوالالامپور است که زیستگاه گونه های مختلف آهو ها و گوزن ها می باشد.
بیشتر بدانید

معبد باتو کیو (غار میمون ها)

معبد باتو کیو [Batu Caves] کوالالامپور مالزی یک تپه سنگ آهکی شامل سه غار بزرگ معروف به غار میمونها
بیشتر بدانید

Kuala-lumpur.ir
Loading...