پارک آهو ها کوالالامپور مالزی

جاذبه های طبیعی و گردشگری کوالالامپور

پارک آهو ها کوالالامپور مالزی

پارک آهو کوالالامپور به مساحت دو هکتار، بخشی از باغ دریاچه های کوالالامپور است که زیستگاه گونه های مختلف آهو ها و گوزن ها می باشد. بازدیدکنندگان پارک آهو کوالالامپور می توانند نزدیک آهو ها شوند، آن ها را نوازش کنند و به آن ها غذا دهند، و علاوه بر آن از طبیعت سرسبز با برکه های زیبا و هوای خنک آن لذت ببرند.

در کنار موش آهو های بسیار کوچک که به آنها کنسیل [Kancil] هم گفته می شود ( کوچک تر از یک گربه خانگی )، گونه های مختلف دیگری از آهو ها و گوزن ها نظیر گوزن زرد ( گوزن هلندی )، گوزن خالدار و گوزن سمبر در این پارک در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دارند.

بیشتر بخوانید
پارک آهو ها مالزی کوالالامپور

مسیر رفتن به پارک آهو کوالالامپور

پارک آهو کوالالامپور با فاصله کمی از پارک پرندگان قرار دارد و ورودی آن رایگان می باشد. این پارک واقعا شایسته بازدید است بخصوص اگر شما در باغ دریاچه ها حضور داشته باشید و سرگرم بازدید از بخش های مختلف آن باشید نظیر : پارک پرندگان کوالالامپور، بنای یادبود ملی مالزی، باغ ارکیده، خانه ی پارلمان مالزی، یادبود تن عبدالرزاق و پارک پروانه های مالزی.

اتوبوس های تندرو KL101 و یا KL112 در مسیر خود از مجتمع دایابومی [Dayabumi] عبور می کنند که از این مکان تا پارک آهوهای کوالالامپور فاصله کوتاهی است که می توان با کمی پیاده روی به آن جا رسید. به علاوه، مسیر راحت تر دیگری برای رفتن به پارک آهو ها اتوبوس های گردشگری Hop-On-Hop_Off می باشد، پس از سوار شدن در ایستگاه یادواره تون عبدالرزاق [Tun Abdul Razak] پیاده شوید و از اینجا مسیر کوتاهی تا پارک می باشد.

اطلاعات پارک آهو ها کوالالامپور مالزی

  • ساعات بازگشایی: 09:00 – 18:00
  • مکان: Jalan Perdana
  • تلفن: +603 2693 6661 (Kuala Lumpur Tourist Information Centre)
  • راهنمای مسیر: سوار قطار LRT پوترا شوید ، در ایستگاه سری پتالینگ یا بوکیت جلیل پیاده شوید.

Rate This Place: ( votes)

پیشنهادات مرتبط

باغ پرندگان کوالالامپور

باغ پرندگان [Bird Park] کوالالامپور نمایشگاهی معروف و زیبا در دریاچه باغ 60 هکتاری می باشد که به نام تامان بورونگ کوالالامپور
بیشتر بدانید

پارک پروانه ها کوالالامپور

این پارک سرپوشیده دارای بیش از 6 هزار پروانه ، شامل یکصد و بیست گونه مختلف در اندازه ها ، رنگها و اشکال متنوع می باشد ،
بیشتر بدانید

آکواریوم کوالالامپور

آکواریوم کی ال سی سی [Aquaria KLCC] کوالالامپور مالزی، در سالن اجتماعات مرکز همایش های کوالالامپور واقع شده است
بیشتر بدانید

Kuala-lumpur.ir
Loading...