مجموعه تفریحی سان وی لاگون

پارک آبی | پارک وحشت | پارک حیوانات | پارک هیجان | شهر بازی

پارک سان وی لاگون [Sunway Lagoon] کوالالامپور مالزی یک مجموعه پارک موضوعی و تفریحی می باشد که در پتالینگ جایا[Petaling Jaya] - شهرکی محبوب و پرطرفدار- در فاصله حدود 15کلیومتری جنوب غربی از مرکز شهر کوالالامپور واقع شده است. درکنار انواع مختلف سواری های آبی و همچنین بسیاری از تفریحات غیرآبی، تفریحات سرگرم کننده دیگری نیز در این پارک یافت می شود تا یک روز شاد و پر از خاطره در سان وی داشته باشید.

سرسره های آبی با حرکت سریع و چرخشی، موج سواری در رودخانه مصنوعی،موج سواری ساحلی، استخر مواج، کشتی دزدان دریایی با 360 درجه چرخش... لیستی از جاذبه ها و تفریحات سرگرم کننده و مهیج این پارک 80 هکتاری می باشد. در زمان بازگشایی پارک سان وی لاگون کوالالامپور که در مکان یک معدن سنگ و قلع سابق واقع شده است، برجسته ترین قسمت این مجموعه پارک موضوعی، سرسره های آبی و بزرگترین ساحل موج سواری مصنوعی در دنیا بود. در حال حاضر پارک سان وی لاگون توسعه یافته و شامل 5 بخش جداگانه می باشد: پارک آبی، پارک وحشت، شهربازی، پارک هیجان بی نهایت و باغ وحش

بیشتر بخوانید

پارک آبی سان وی لاگون

تفریحگاه آب های آفریقا [Waters of Africa]، معروف ترین بخش پارک آبی سان وی لاگون کوالالامپور مالزی می باشد. فلورایدر که اولین شبیه ساز موج سواری در مالزی می باشد، در این بخش بسیار مورد استقبال قرار گرفته است که موج سواران مهارت های خود را به نمایش می گذارند و معمولا برای مسابقات مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین در آخر هفته ها دوره های موج سواری و بادی بوردینگ ( موج سواری روی تخته) در استخر مواج برگزار می شود. دیگر سرسره های معروف این پارک عبارتند از : سرسره رقابتی کنگو[Congo Challenge] که سرسره ای شش لاینی می باشد و در آن سرعت افراد به بیش از 40 کیلومتر بر ساعت نیز می رسد. تیوب های مارهای پیتون آفریقایی [Africans Pythons] مناسب افرادی است که عاشق هیجان اند تا در داخل لوله های مارپیچ آن بچرخند و به بیرون پرتاب شوند.

بخش دیگر سرسره صعود کامرون [Cameron Climb] می باشد که دلخواه مخاطره جویان است. دراین بخش دو سرسره سوار از ارتفاع 15 متری به درون دو لوله سقوط می کنند و به بیرون پرتاب می شوند. برای کودکان نیز بازی های ویژه ای مهیا شده است که یکی از این بازی های مهیج زیمباوه کوچک [Little Zimbabwe] می باشد. در این بازی یک محوطه بازی آبی تعاملی همانند یک روستای آفریقایی پر از کلبه ها و جنجگویان ماسایی که از درب های ورودی نگهبانی می کنند شبیه سازی شده است.

پارک وحشت سان وی لاگون

تازه ترین بخش اضافه شده به مجموعه پارک سان وی لاگون کوالالامپور مالزی، پارک وحشت لینتون وی.هریس ] Lynton V,Hariss Scream Park] می باشد، جایی که شب ها همه چیز در آن به لرزه می افتد. پارک وحشت بیشتر به سبب بخش های ترسناک بسیار، تئاتر ترسناک خون آشام (تئاتر وحشت پونتیاناک) و خانه ارواح ( Rumah Hantu in 3DX) مشهور می باشد. اکثر هیولاهای برجسته فیلم ها در (Horrorwood Studios) گرد هم آمده اند، نمایشگاهی که در آن بزرگترین منظره از زامبی های آخرالزمان دنیا را خواهید دید و از میان Bill، Jason و بسیاری شخصیت های فراموش نشدنی ترسناک سینمایی عبور خواهید کرد.

افرادی که می خواهند روزی پر از سرگرمی داشته باشند می توانند با سلاح های با تکنولوژی بالا با یکدیگر بجنگند و در میدان نبرد تله گذاری شده ی (SkyNet) در (TerminatorX) با تیم های مبارز نخبه شرکت (Cyberdyne Systems) در یک بازی تعاملی لیزری رو در رو شوند. همچنین یکی دیگر از جاذبه های این پارک قسمت مخصوص به فیلم شب در موزه [Night at the Museum] می باشد، که نمایشگاهی از رفقای لَری[Larry] (شخصیت اصلی فیلم) در داخل گالری شبیه سازی شده از موزه معروف فیلم می باشد.

شهربازی سان وی لاگون

شهربازی پارک سان وی لاگون [Amusement Park] که شامل قسمت های غرب وحشی وحشی [Wild Wild West] و دنیای ماجراجویی [World of adventure]می باشد، جایی است که در آن قلبتان از هیجان می ایستد. بخش غربی که با سرخپوستان و کابوی ها پر شده است، سواری های هیجان انگیز و همچنین یک پارک حیات وحش دارد که در آن می توانید بر روی لاکپشت های غول پیکر دست بکشید و همسترهای دوست داشتنی را در آغوش بگیرید.

بخش سقوط سرعتی گرند کنیون[Grand Canyon Rapid Falls] جایی است که نوجوانان را حسابی سرگرم خود می کند که در آن بر روی تیوپ هایی نشسته و با حرکات چرخشی به سمت پایین رودخانه 350 متری می روند. سقوط از آبشار نیاگارا [Niagara Falls] بازی هیجان انگیز دیگری می باشد، در این بازی بر روی یک کنده سقوط کننده می نشینید که شما را از بالای تپه ای با شیب زیاد به داخل رودخانه ای به طول 260 متر رها می شوید.

هیجان [Excitement] عنوان بازی ها در دنیای ماجراجویی می باشد. قسمت حفاظت شده ای برای ببرهای باشکوه بنگال وجود دارد، اگر به دنبال ماجراجویی هایی به سبک ایندیانا جونز [Indiana Jones] هستید، در شهر گمشده ی طلا [Lost City of Gold] از تونل ها بگذرید و از تله ها و رتیل های مهلک فرار کنید. برجسته ترین بخش در دنیای ماجراجویی شهربازی، انتقام دزدان دریایی [Pirate’s Revenge] می باشد، بازی کشتی دزدان دریایی که با چرخش 360 درجه ای و 24متر بالاتر از سطح زمین می چرخد و صدای جیغ و فریاد آن هایی که سوار کشتی شده اند در پارک می پیچد. قسمت های جالب و جذاب دیگر در پارک سان وی لاگون عبارتند از :

ترن هوایی بوفالو [Buffalo Bill Coaster]، تاب چرخشی بوچ کاسیدی [Butch Cassidy Trail]، سرسره آبی کُلُرادو [Colorado]، بازی تبرزین [Tomahawk] و پل معلق 428 متری با چشم اندازی از سرتاسر پارک سان وی لاگون کوالالامپور

پارک هیجان سان وی لاگون

پارک هیجان بی نهایت [Extreme Park] سان وی لاگون کوالالامپور مالزی مکانی ایده آل برای عاشقان هیجان و آدرنالین می باشد. در این پارک می توانید تنوعی از بازی های هیجان انگیز را تجربه کنید، تیراندازی با کمان، زمین پینت بال، موتورهای چهار چرخ، دیوار صخره نوردی، کارتینگ، گلف و بسیاری بازی های هیجان انگیز دیگر در این قسمت قرار دارد. علاوه بر این ها، ورزش های آبی مانند شیرجه زدن و بلندترین اسلینگ شات آسیا( G-Force X) از دیگر بازی های مهیج بخش پارک هیجان بی نهایت می باشد. همچنین این پارک دارای طولانی ترین مسیر پرواز با کابل مالزی (Flying Fox Ride) به طول 206 متر می باشد و بازدیدکنندگان می توانند نهایت هیجان را با اولین بانجی جامپینگ مالزی تجربه کنند.

باغ وحش سان وی لاگون

آنهایی که می خواهند همانند تارزان و جِین [Tarzan and Jane] حیوانات را لمس کنند، سری به پارک حیات وحش سان وی لاگون بزنند. پارک حیات وحش سان وی لاگون با بیش از 150گونه از حیوانات سراسر جهان، اولین حیات وحش کاملا تعاملی مالزی با جاذبه هایی از حیوانات تربیت شده و نمایش های زنده با حیوانات می باشد.

با تنوع گسترده ای از سواری های آبی، جاذبه های کودک محور، بازی های سرگرم کننده، سواری های هیجان انگیز، نمایش های حیوانات، فروشگاه های سوغاتی و سالن های غذاخوری و ... جای تعجبی نیست که پارک سان وی لاگون یکی از بهترین جاذبه های توریستی کوالالامپور مالزی می باشد.

اطلاعات پارک سان وی لاگون کوالالامپور مالزی

  • ساعات بازگشایی: هر روز 10:00 – 18:00
  • مکان : ریزورت هتل و اسپا سان وی [Sunway Resort Hotel & Spa]
  • آدرس : خیابان [Jalan PSJ 11/11] ، شماره 3
  • تلفن: +603 5639 0000

Rate This Place: ( votes)

پیشنهادات مرتبط

رستوران های ایرانی در کوالالامپور

هر چقدر هم که هیجان تجربه خوردن غذاهای محلی و بومی مالزی را در سر داشته باشید، نمی توانید از خوردن غذاهای اصیل ایرانی صرف نظر کنید
بیشتر بدانید

تاکسی آنلاین اوبر Uber در کوالالامپور

اگر قصد دارید از فرودگاه KLIA به سمت کوالالامپور بروید و یا بالعکس، اپلیکشن اوبر [Uber] به سرعت شما را به سیستم مسافربری
بیشتر بدانید

مسابقات فرمول یک ۲۰۱۷ مالزی

مسابقه جایزه بزرگ فرمول1 مالزی بزرگترین رویداد رقابتی کشور می باشد که هزاران طرفدار مسابقات اتومبیلرانی را از سراسر دنیا جذب خود می کند.
بیشتر بدانید

Kuala-lumpur.ir
Loading...