مسابقه جایزه بزرگ فرمول یک ۲۰۱۷ مالزی

فرمول یک مالزی از تاریخ ۲۹ سپتامبر تا ۱ اکتبر ۲۰۱۷

مسابقه جایزه بزرگ فرمول1 مالزی بزرگترین رویداد رقابتی کشور می باشد که هزاران طرفدار مسابقات اتومبیلرانی را از سراسر دنیا جذب خود می کند. لیگ قهمرمانی جهانی FIA مالزی که مردم مالزی به آن F1 و یا GP می گویند برای اولین بار در فصل مسابقات فرمول 1 در 1999 برگزار شد و امسال مسابقه جایزه بزرگ در پیست بین المللی سپانگ و در فاصله 45 کیلومتری مرکز کوالالامپور بگزار گردید.

تاریخ مسابقه جایزه بزرگ فرمول 1 مالزی از 29 سپتامبر تا 1 اکتبر 2017 می باشد.

طی این مسابقات در کنار انبوه طرفدارانی که از سراسر دنیا به کوالالامپور می آیند و هیجان و شکوه بسیاری را مانند سایر مسابقات این چنینی در سراسر دنیا خلق می کنند، می توان انتظار دیدن نام های بزرگی در عرصه مسابقات فرمول 1 را داشت.

بیشتر بخوانید

پیست بین المللی سپانگ در 45 کیلومتری فرودگاه بین المللی کوالالامپور واقع شده است. بازدیدکنندگان می توانند در چندین نقطه مشخص نظیر کی ال سنتترال، کی ال سی سی، و میدولی با 4 تا 16 رینگیت هزینه بلیت سوار اتوبوس شوند و یا با هزینه حدودا 70 رینگیت با تاکسی، حدود 100 رینگیت با لیموزین به طور مستقیم به پیست بین المللی اتومبیلرانی سپانگ بروند. کسانیکه با خودرو از مرکز شهر کوالالامپور به سمت پیست می خاهوند بروند می توانند از تندراه کِساز، و یا بزرگراه شمال-جنوب حرکت کنند. زمان تقریبی سفر با خودرو حدودا 45 دقیقه می باشد.

کسانی که به دنبال اقامتگاهی مناسب در طی مسابقه جایزه بزرگ فرمول1 سپانگ هستند می توانند هتل Sama-Sama و یا هتل Concorde فرودگاه بین المللی کوالالامپور را انتخاب کنند. از این دو هتل که در فاصله سه دقیقه ای از فرودگاه بین المللی کوالالامپور واقع شده اند تقریبا ده دقیقه با خودرو تا پیست بین المللی سپانگ راه می باشد. همچنین میهمانان هتل Sama-Sama می توانند از امکانات رفاهی فراوانی نظیر مرکز فیتنس و پرورش اندام، سونا و چهار رستوران بهره ببرند و در هتل Concorde نیز سرویس اتوبوس شاتل ساعتی ( بین ساعات 05:00-24:00) به طور دوطرفه تا ترمینال شماره 2 فرودگاه بین المللی کوالالامپور [KLIA2] حرکت می کند.

پیست بین المللی اتومبیلرانی سپانگ که یکی از با امتیاز ترین پیست ها و مناسب ترین محل برای حضور رسانه ها نامیده می شود نه تنها برای امکانات چشمگیر ایستگاه تعویض تایر خود، بلکه برای جایگاه تماشاچیان بزرگ و با امکانات فراوانش مورد تحسین جهانی قرار گرفته است. پیست سپانگ با گوشه های نرم و متغیر و چند پیچ تند و مسیر پهن مستقیم، بسیار مورد علاقه اتومبیلرانان می باشد.

66 اُمین فصل مسابقات فرمول 1 در پارک آلبرت استرالیا در 15 مارچ برگزار شد و پس از آن در مالزی و در پیست بین المللی سپانگ برگزار می گردد. پس از مسابقه جایزه بزرگ مالزی، مسابقات فرمول 1 در بحرین برگزار می شودکه در آن چندین کشور از جمله آلمان، ایتالیا و سنگاپور شرکت می کنند. 66اُمین فصل مسابقات فرمول 1 با مسابقه جایزه بزرگ ابوظبی در امارات در تاریخ 19 نوامبر 2015 خاتمه یافت.

بلیت های مسابقه جایزه بزرگ فرمول 1 پتروناس مالزی توسط بسیاری وبسایت های آنلاین با قیمت از 340 رینگیت به بالا قابل رزرو می باشد. هرچند می توانید بلیت را از محل پیست سپانگ نیز تهیه نمایید.

مسابقه جایزه بزرگ فرمول 1 پتروناس مالزی

  • زمان : جمعه تا شنبه، 29 سپتامبر تا 1 اکتبر،2017
  • ساعات بازگشایی : 09:00 – 18:00
  • مکان : پیست بین المللی سپانگ

Rate This Place: ( votes)

پیشنهادات مرتبط

مجموعه تفریحی سان وی لاگون

پارک سان وی لاگون [Sunway Lagoon] کوالالامپور مالزی یک مجموعه پارک موضوعی و تفریحی می باشد
بیشتر بدانید

تاکسی آنلاین اوبر Uber در کوالالامپور

اگر قصد دارید از فرودگاه KLIA به سمت کوالالامپور بروید و یا بالعکس، اپلیکشن اوبر [Uber] به سرعت شما را به سیستم مسافربری
بیشتر بدانید

اجاره خودرو در کوالالامپور

در اینجا در مورد نحوه اجاره خودرو در کوالالامپور مالزی صحبت خواهیم کرد و به شما نشان می دهیم
بیشتر بدانید

Kuala-lumpur.ir

Talk to us!

Help us keep this site up-to-date by sending us your comments:


Loading...